Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 331 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/04/2021 18:40

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Peugeot 308 2.0 HDI full extra

Peugeot 308 HDI
100kw - 136 ps
Klima tronik
Panoram
Bord kompiuter
Tempo mat
Ulse me nxemje
Komanda ne timon
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Drita te mjegulles ( halogenka)
Libra te servisit kilometra te garantuara
10 muj regjistrim
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584 viber

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit