Vetura në shitje Volkswagen CC

Kjo veture ka pasur 4004 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/02/2021 10:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 145 000 KM

Shitet Passat CC

Shitet
-Modeli:Passat CC 2013
-Motorri: 2.0 TDI bluemotion
-Kilometrazha:145167
-Marshi:Manual 6 shpejtsi
-Ngjyra: E zez
-Liber Sevisi (te gjitha serviset me rregull)
-Klimatronik
-Navigacion (touchscreen)
-Media:CD PLAYER , SD card , AUX
-Tempomat
-Karrikat me ngrohje
-Komanda ne timon
-Senzora Parkimi para dhe mbrapa
-Senzora te shiut
-Autohold
-ESP
-Freni i dores elektrik
-Ngrohje elektrike ne pasqyra
-Start/Stop system
-Dritat para Xenon
-Dritat mbrapa LLED
-Fellne r17
-Goma te veres/dimrit
-Goma rezerv me fellne r17
*Gjendja motorrike,karoseria,interieri ne gjendje te rregullt*

Shpërndaje:

Veturat e fundit