Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 17528 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/02/2021 01:57

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Audi A3 3xS-Line 2,0 2017

Audi A3 3xS-Line 2.0
Viti 2017.
I ardhun nga Gjermania.
Me dogan te paguar dhe homologim.
044/595-793

Shpërndaje:

Veturat e fundit