Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 315 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:27:41

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Artë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 265 000 KM

Touran Cross 2.0 TDI DSG full extra 7 ulse

Touran cross
2.0 TDI
103 - 140 ps
Viti 2011
Posedon
Klima tronik
Automatic ( DSG) F1
Bord kompiuter
Ulse me nxemje
Komanda ne timon
Navigacion
Kamer mbrapa
Senzor parkingu
Fellne 17 coll me goma te dimrit
Drita te mjegulles
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit