Vetura në shitje Renault Trafic

Kjo veture ka pasur 610 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/09/2022 21:09

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ -

Shes veturen Renault Trafic

Shes kombin Renault Trafic viti 2011 i ardhur nga zvicra kombi eshte ngjendje tmir ska nevoj per asteni investim
Regjistrim ka deri ne qershor
Radio me aux
Kilometra te garantuara me liber te servisit
Numri kontaktus 049450245
Viber +38349450245.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit