Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 3058 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:26:49

8,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 186 000 KM

Passat 2.0 Tdi Automatik DSG Doganuar 2011

Shitet vetura e aksidentuar e tipit VW Passat 2.0 Tdi Automatik Dsg modeli Highline i Doganuar viti 2011

Vetura posedon Klimatronik,Automatik DSG,Navigacion me touch screen,Bluemotion,Tempomat,Start/Stop,Senzora te parkimit para dhe mbrapa,Kamera,Radio CD MP3 me touch screen,Shpejtesit ne vollan F1,Senzora te reshjeve,Kuken me vendosje me qels,Mbyllje qendrore,Gjama me rryme,2 Qelsa me dirigjues,Esp,Komanda ne vollan,Karrika digjitale dhe me memorje,Karrika me nxemje,Hapje/Mbyllje te gjamave nga largesia me dirigjues,Air bag,Alarm,Fellne alumini,Gjama te erresuar fabrikisht,Vollan multifunksional etj etj

Kilometra 186000
Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ3CZCE007442

Importuar nga Gjermanija

Vetura eshte ne gjendje perfekte te vozitjes pa asnje problem

Nuk beje nderrime

049128182

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit