Vetura në shitje Mercedes-Benz A 180

Kjo veture ka pasur 1789 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/03/2021 12:10

18,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 22 650 KM

Shes mercedes benz A180 2017

Mercedes-Benz A180
2017
Automatik
Naft
Ngjyr e zez
22650 KM
1600 kubik
Auto parking
Start/Stop
Fellne
Senzora para
Senzora mbrapa
Braniku i par osht model AMG
Lleda para
Lleda mbrapa
Pasqyre elektronike
Interior AMG
Me pulla n vollon
Navigacion
Xhama me ngrohje
Senzor shiu
Mbyllje qendrore
Drita mjegulle
Bluetooth
Alarm

ndrrim edhe me banes

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit