Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 581 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:27:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 215 500 KM

Golf 6 2.0 TDI 4Motion full extra

Golf 6 2.0 tdi
4 Motion
103 kw 140 ps
Klima tronik
Navigacion
Komanda ne timon
Tempo mat
Bord Kompijuter
Dritat xenon big xenon
Fellne me goma te reja te dimrit
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Dy qelsa
Libra te servisit
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit