Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 224 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:27:06

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 256 000 KM

Passat B7 2.0 TDI DSG full extra pa doganë

Passat B7 karavan
Automatic ( DSG )
Viti 05-12-2013
Pa doganë i ardhur nga Gjermania🇩🇪
Klima tronik
Bord Kompijuter
Ulse me Nxemje
Navigacion
Tempo mat
Dy qelsa
Fellne me goma te dimrit
Drita te mjegulles
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor shiju
Komanda ne timon
Shpejsi ne timon f1
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit