Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 6682 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/04/2021 23:26

16,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 199 000 KM

VW GOLF 7 GTD SOUND SYSTEM


VW GOLF 7 GTD SOUND SYSTEM

Tel : 049856661
Viber : +38349856661

Golf 7 GTD 2.0 sound system
137KW-184PS
Viti i prodhimit 2014
Automatik DSG
Full Panoram
Ambient Light
199mi km t garantuara
I servisuar me rregull
Timon multifunksional
Shpejtesi n timon F1
Senzora parkingu para dhe mbrapa
Kamer mbrapa
Park Assist
Auto hold
Driving mode selection
Cruise-control (tempomat)
Keyless (hapje dhe mbyllje pa qels )
Star/Stop
Drita led para dhe mbrapa
Navigacion me touch screen
Pasqyre me palosje
Ulse me nxemje
Ulse Lekur
ECO
SPORT
NORMAL
INDIVIDUAL
Aux Bluetooth usb cd
Fellne 18 orgjinal GTD
FULL OPSION
RKS🇽🇰

Shpërndaje:

Veturat e fundit