Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 1144 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:26:38

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 227 000 KM

Audi Q5 3.0 TDI quattro full extra

Audi Q5
3.0 TDI
Quattro
Klima tronik
Navigacion
Tempo mat
Panorama
Ulse lekur
Ulse me nxemje
Komanda ne timon
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Lleda para dhe mbrapa
Fellne 20 coll me goma te dimrit
E radhur nga zvicrra
Kilometra te garantuara
Per me shum na kontaktoni ne
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit