Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 1661 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/03/2021 15:30

6,900 EUR

(Çmimi)


8,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Opel Insignia

Shitet vetura Opel Insignia 2010, ne gjendje perfekte teknike dhe optike.
11 muaj regjistrim
Te gjitha servisat e kryer.
Seti korp, llamell zamajac te nderruara.
Rrypi dhembezor i nderruar,
Serviset vaj filtera te kryera.
Goma te veres dhe te dimrit.
Tempomat, navigacion, Bluetooth on calls, si dhe shum specifika te tjera.

+38346168648.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit