Vetura në shitje BMW 118

Kjo veture ka pasur 833 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/05/2021 00:37

7,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 193 000 KM

BMW 118D 2011 “Dogan Homologim”

Shitet Vetura:
-BMW 118d Ne Gjendje Perfekte Fizike Dhe Optike
-Viti I Prodhimit 2011
-Motorr 2.0 143HP(PS)
-Km 193.000 Te Garantuara Me Liber Servisi
-Shiber
-Klimatronik
-Drita Angel Eyes Origjinal - Xenon
-Ulese Me Nxemje
-Goma Te Reja

Vetura nuk ka nevoje per asnje investim
Per me shume info +377 45 671 025

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit