Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 208 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:33:10

15,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 183 000 KM

VW CADDY LIFE MAX 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 6

VW Caddy Life Max
2.0 TDI 75kw
Automatik DSG 6
183000km
Viti 2016
interieri:
7 Karrige Lukere dhe me nxemje
Klimtronik
Distronic control
Assist drive
Navigation
i ardhun prej BE veq me dogan
Çmimi 15900€
Tel: 044100920 ; 049100920

Shpërndaje:

Veturat e fundit