Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 1228 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/04/2021 14:46

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 307 000 KM

BMW 530d 3.0 231 Ps Automatik

shitet BMW 530d AUTOMATIK 231 Ps, në gjendje shum të mirë teknike. ika dy par goma të reja të veres dhe dimrit, me fellga shum të mira ka regjistrim 1 vit deri në vitin 2022. Nuk është hipotek dhe mund të përkthehet me nijerë ndrrim nuk baj. 044 359 761

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit