Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 790 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:26:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 226 500 KM

Tiguan 2.0 TDI 4Motion me Doganë dhe homologim

Tiguan 2.0 TDI
103 kw 140 ps
4 Motion
I ardhur nga zvicrra 🇨🇭
Viti 28 - 12 - 2011
I po sa doganuar
Posedon
Klima tronik
Tempo mat
Navigacion
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor shiju
Ulse me nxemje
Komanda ne timon
Drita lled para
Drita xenon big xenon
Drita te kthesave
Kuk per rimorkio automatice
Fellne 16 coll me goma te reja m+s
Dritare te zeza fabrikisht
Per me shum na kontaktoni ne tel
049 250 584
044 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit