Vetura në shitje Citroën DS3

Kjo veture ka pasur 3843 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/10/2015 12:53

8,000 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 67 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Valon

 • Prizren
 • 044 535 593

shes veturen citroen DS3,

vetura eshte ne gjendje perfekte, bajme edhe ndrim me ndonje veture

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit