Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1633 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2021 23:25

10,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 182 000 KM

Shes passatin 2.0 TDI DSG 2012

Shitet Passat 2.0 TDI 125KW Bluemotion
Automatik (DSG)
Tempomat
Keyless
Start/Stop
Park assist
Shpejtsi ne timon (F1)
Panoram
Komanda ne timon
Interior full led
Navigacion
Kamera mrapa
Sensora parkingu
Sensor shiu
Pasqyre me nxemje plus me drita
Karrike lekure
Karrike me nxemje
Sistemi I zerimit me , Bluetooth, USB, AUX, DVD, Voice call
Mbyllje qendrore
Interier druri
Xhama te eresuar nga prodhusi
ETJ ETJ,,,,
049 827 287

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit