Vetura në shitje Dodge Caliber

Kjo veture ka pasur 5147 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/10/2015 23:53

8,300 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Portokalle 5

Kubikazha Kilometrazhi
20000 cm³ 240 000 KM

Dodge

Shes ose ndrroj veturen dodge caliber 2007 2.0 diesel ne gjendje shum te mir e ardhun nga zvicrra me te gjitha serviset me rregull me liber servisi

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit