Vetura në shitje Seat Ibiza

Kjo veture ka pasur 645 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/07/2021 13:22

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Seat Ibiza FR 2.0 TDI 2011

Shitet Seat Ibiza FR 2.0 TDI 105kw 143ps 2011 Full Ekstra i sapo ardhur nga gjermania me dogan dhe homologim te paguar Vetura Posedon , Klima Tronik , Senzora te shiut , Palosje Te Pasqyreve me Pull , Xhama Elektronik , Xhama Te erresuar nga prodhuesi , Ulse me nxemje , Tempomat , Radio CD MP 3 , Aux , USB , Komanda ne timon , Fellne 17 , Liber Servisi , 2 Qelsa etj per me shum info NR 044 406 206 viber +383 44 406 206

Shpërndaje:

Veturat e fundit