Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 870 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2021 22:13

3,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 295 000 KM

Caddy 2.0 SDI 2007 Me Dogane

Caddy 2.0 SDI 2007 ne gjendje te rregullt me dogane te paguar ne emer timin i sapoardhur nga Gjermania
049813868

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  CD

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit