Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 3623 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2021 22:13

6,350 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

Golf 5 2.0 2008 r32 look

Shitet golf 5 2.0 Dizel
Viti i prodhimit 2008 140ps
Drita me llupe
Karrika lekure dhe nxemje
Klimatronike
I vetmi pronar ne Kosove
Vetura vjen me fellne dhe goma dimri 2020
Regjistrim deri 2021
Ndrrim nuk boje
Qmimi i arsyeshem
049813868

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit