Vetura në shitje Mercedes-Benz G 400

Kjo veture ka pasur 5806 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/09/2021 21:38

120,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2019

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
4000 cm³ 50 000 KM

Mercedes-Benz G 400

The Mercedes-Benz G400d is a new addition to the G-Class line-up, slotting in above the existing G350d as a second diesel model.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit