Vetura në shitje Mercedes-Benz CLK 200

Kjo veture ka pasur 5119 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/09/2021 12:48

6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
- 120 000 KM

Shes veturen Mercedes CLK 200

Shitet Mercedes CLK 200 compressor - Full Ekstra - ne gjendje perfekte - pa asnje defekt

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit