Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1993 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/05/2021 20:30

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 80 000 KM

Golf 7 R-Line 2017

Golf 7 1.6 tdi 2017 R-Line n'gjendje super t'mir

Vollanin me pulla
Dritat Led para-mbrapa
Distronic
Tempomat
80mi t'kalume

Per ma shum info 048341345
Viber/whatsapp: +38348341345

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Xenon

Shpërndaje:

Veturat e fundit