Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 361 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/05/2021 19:28

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ -

Passat 1.9 TDI

vetura eshte ne gjendje shume te mire, posedon klime,ulese me nxemje, marshi 6 shpejtesi, ka regjistrim 11 muaj.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit