Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 1199 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/06/2021 23:38

5,200 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1896 cm³ 273 000 KM

Volkswagen Caddy

Shitet Caddy 2009/11, në gjendje shumë të mirë teknike dhe optike me kilometra të garantuara, i vozitur në Hungari vetëm nga unë. Çmimi 5.500 euro. Për më shumë informacion telefononi në numrin 049 158 338.

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit