Vetura në shitje Mercedes-Benz 280

Kjo veture ka pasur 1207 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/06/2021 20:51

6,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2800 cm³ 230 000 KM

Mercedes-Benz E280 CDI EVO Avantgarde

Mercedes-Benz E 280 V6 EVO

RKS (6muaj)
Avantgarde
Manual 6+R
Klimatronik
Tempomat
Sensor shiu
Fellnat 19coll
Dritat xenon
Dritat robot
Sensor parkingu para dhe mbas
Nxemje nkarrika
Pulla nvollan
Shiber
Karrikat elektronike
Xhamat elektronike
Tel/viber; +38344576663

Shpërndaje:

Veturat e fundit