Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 415 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/06/2021 11:19

7,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


7,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

VW PASSAT 3C 2.0 TDI. DSG VITI 2009 RKS AUTOMATIK “ Liber Servisav.

☎️ tel& viber +38349180895

Passat 3C
Automatik DSG
Motorri 2.0 TDI bluemotione
Rigjistrim 30 / 07 / 2021
Fuqia 103 kw / 140 Ps
Shpenzime 4.5l - 100 km
Viti 12 / 2008
Motorri model i Ri
Motorr te Gollfit 6
Liber Servisav
Km Origjinale
Senzore Parkingu Para / Mbrapa
Drita Automatike
Komanda ne Timone
Timone Levizes
Bordkompjuter
Tempomat
Navigacion + Touchscreen
Radio CD/ MP3 /AUX / SD CART /USB/TV
Klimatronik dy. zonale
Karrika me Rryme
Senzorë shiu
Abs / Esp / Air Bag
Senzorê ne pasqyre
Xhama me Rryme 4x
Pasqyre me Rryme + Nxemje
Treguse ne Pasqyre
Llajsne Kromi
Fellne te Vw
Goma te Rea


Veture Familjare Shume ekonomike
Me shpenzime 4/5l - 100 km
Motorri te Gollfit 6 “ model te ri “
Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnje investim
Rigjistrimi i dyte ne kosove
Liber Servisav
Hipotek jo / Denime jo

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit