Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 2773 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/09/2021 19:42

12,800 EUR

(Çmimi)


13,999 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

VW PASSAT B8 High-Line 2.0 DSG Me Dogan& Homologim --

Passat B8 2.0 TDI i po sa ardhun.
Highline
Dogane & Homologim (të paguar)
VITI : 12/2015
Motorri : 2.0
KM : 230.000 ( Me Liber-Garancion )
KW/PS : 110 KW/150 PS
MARSHI : AUTOMATIK
ÇMIMI : 12.800€

Full Opcion - Karrika me nxemje +masazh- Navigacion - Timon multi Funksion me Shpejtsi ne timon- Senzora para mas - Distronik -
GARANCION NE KM - GARANCION NE DOCUMENTE - GARANCION NE AKSIDENT.
Ne GJendje TOP.

📞 045 60 60 50 / 049 850 650
📍Location : TE RRETHI Victoria & Banesat Arabe
https://g.page/Zoneautomobile?gm
#Zoneautomobile #zone #automobile #vetura #shitje #prishtine #passat #karavan #automatik #doganuar #luxury #auto #family

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit