Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 3042 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:47:45

11,900 EUR

(Çmimi)


13,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 259 999 KM

AUDI A4 3.0 V6 TDI Facelift (Me Dogan&Homologim )--

Audi A4 3.0 V6 TDI FACELIFT
I POSA ARDHUN
Dogane & Homologim ( të paguar)
VITI : 05/2013
Motorri : 3.0 TDI
KM : 260.000 ME GARANCION + Liber Servisi
KW/PS : 150 KW/205 PS
MARSHI : AUTOMATIK
Ne GJendje TOP
Pa as ni nevoj per investim

Garancion ne KM - Garancion ne Documente - Garancion ne Aksident .

ÇMIMI : 11.900€
📞 045 60 60 50 / 049 850 650
📍Location : TE RRETHI Victoria & Banesat Arabe
https://g.page/Zoneautomobile?gm

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit