Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 1709 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/06/2021 15:34

4,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 140 000 KM

BMW 530d

BMW 530d
E39
Face lift
Full option
Interior lekurë
Timon me dru i zukuruar
Farat Xenon
Felga alumin
Parking sensora
Abs
Etj…..

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit