Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 831 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/06/2021 13:07

5,200 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Minivan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 250 000 KM

Vetura ne shitje Volkswagen Caddy

Shes caddy maxi 1.9 tdi 77kw i sapo ardhur nga norvegjia ka klim, i ka dy gjamat me rrym centrall 250000 tkalume viti i prodhimit 2010 manual gjendje teknike shum tmir

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit