Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 701 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/06/2021 15:46

349 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Motor 2021

Karburanti Marshi
Elektrik Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 1

Kubikazha Kilometrazhi
350 cm³ 0 000 KM

Trotinet Elektrik Volta VT1, 550W, CE, 2021

Pikat kryesore të produktit
Modeli më i dëshmuar në EURO-AZI.

Me kapacitet të zgjeruar të baterisë. Bëhuni gati për të përjetuar një udhëtim më të gjatë.Motori max-550W (Fuqia nominale 350W)

Shpejtësia. maksimale: 25km/h

Distanca e udhëtimit me një mbushje: 20km

Bateria: 36V200W

Lloji i baterisë: LI-ON

Madhësia e rrotave 8.5 inch

Paloset dhe mbartet me vete kudo.

Prodhuar nga Alumini, shumë i lehtë për tu mbartur.

Prodhuar për CE

Made in Turkey

Shpërndaje:

Veturat e fundit