Vetura në shitje Mazda Premacy

Kjo veture ka pasur 10246 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/12/2015 21:54

3,300 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Minivan 2005

Karburanti Marshi
Benzinë + Gas(Plin) Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 108 000 KM

Shes Mazada Premacy 1,9 benzine+gas fabrikisht !!!!

Mazda Premacy 1,9 benzin+gas ne gjandje te shkelqyshme
Gomat e reja , rrypin kmoplet tash me 104,000 km te ndrrum, frenat + diskat komplet te ndrrume, stabilizatoret 4 copa i kam ndrru
Bej ndrrim me ndonje veture me te madhe Audi A6, bmw 5 , Passat3c,etj shtoj pare !!!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit