Vetura në shitje Mercedes-Benz E 220

Kjo veture ka pasur 3383 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/07/2021 21:10

6,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 295 000 KM

Mercedes-Benz E220

Mercedes-Benz E220 EVO, Elegancë, interieur lekurë me dizajn druri, pasqyre dhe ulëse elektrike, automatik/tiptronik, timon multifunksional, farat xenon, fellna alumini, ngjyre e artë metalike, i mirëmbajtur tek Mercedes-Benz oficial, ne gjendje të mirë, ….

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit