Vetura në shitje Volkswagen Passat CC

Kjo veture ka pasur 1648 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:22:13

12,900 EUR

(Çmimi)


14,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

VW Passat CC 2.0 Dsg SportBMT ( Me Dogan & Homologim )

Vw Passat cc 2.0 Dsg Sport Bmt
Me dogan & homologim
Servisin e madh t kryn me liber
Servisin e Vogel t kryn
Viti : 12/2012
Km : 190 ( Me garancion )
Motorri . 2.0 Dsg
Ps : 140
Marshi : Dsg

Ne TOP GJENDJE

📞 045606050 / 049850650
Viber : +38344887395

📍 Prishtine : Te rrethi Viktoria & banesat Arabe.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit