Vetura në shitje Opel Agila

Kjo veture ka pasur 1911 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 10:56:32

1 EUR

(Çmimi)


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 154 000 KM

OPEL AGILA 1.2b AUTOMATIK VITI 2011

Tel&viber:+38344-701-321 045-589-985
Opel Agila
Viti i prodhimit:2011
Motorri:1.2BENZIN
Automatik
Kilometra : 154.000 me liber servisi
Klima AC
Komanda ne timon
Goma te reja te veres me fellne
Pasqyret me rryme dhe me nxemje
Xhamat e pasem te erresuar nga prodhuesi
Boardkompjuter
Abs / Esp / AirBag
Cd player mp3 Aux
Vetura eshte ne gjendje perfekte
E sapo ardhun nga Gjermania

Shpërndaje:

Veturat e fundit