Vetura në shitje Volkswagen Golf Sportsvan

Kjo veture ka pasur 1684 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:58:20

9,900 EUR

(Çmimi)


11,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 270 000 KM

VW GOLF 2.0 DSG SPORTSVAN HighlinePANORAM-

VW GOLF 7 SPORTSVAN 2.0 DSG ÇMIMI : 10.700 €
Highline PANORAM Full Opsion
( PA DOGAN )
VITI : 2015
Motorri : 2.0 TDI
KM : 270 K
Fuqia : 150 PS
ÇMIMI : 9.900 €
MARSHI : AUTOMATIK/Sport

📞 045 60 60 50 / 049 850 650
Viber : +38344887395

LOCATION
📍Prishtine - TE RRETHI Victoria & Banesat Arabe

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit