Vetura në shitje BMW X5

Kjo veture ka pasur 20518 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/08/2022 09:56

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ -

BMW X5 40D 313 HP

Shitet bmw x5 40d 313hp
M packet
Ngjyra e bardhe me perla
Panoram
Kamer 360 shkall
Xenon bi xenon
Ulset nxemje ftofje
Ulset memory
Fellne 20 inch bmw
Xhamat e zi plus perde
Kuk per terheqje
Distronik/auto pilot
Dyrt me vakum

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit