Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 1446 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:22:26

9,700 EUR

(Çmimi)


10,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 172 000 KM

VW GOLF 6 Plus AUTOMATIK

WV Golf 6 Plus DSG
Dogane & Homologim (të paguar)
VITI : 12/2011
Motorri : 1.6
KM : 172.000 ( Me Garancion )
KW/PS : 77 KW/105 PS
MARSHI : AUTOMATIK
Ne gjendje TOP

ÇMIMI : 9.700 €
📞 045 60 60 50 / 049 850 650
Viber : +38344887395
📍Location : TE RRETHI Victoria & Banesat Arabe

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit