Vetura në shitje Citroën C5

Kjo shpallje ka pasur 1078 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/08/2021 09:50
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

7,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Semi-Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 160 000 KM

Citroen C5 1.6 eHdi

Citroen C5
Viti i prodhimit 2011
160.000km
Kubikazh 1.6
SemiAutomatik
Shpejtesi ne timon
Auto-Parking
Navigacion
Tiptronik
Timon kontrolle
6 Shpejtesi
Senzore
Tempomat
Telefon
Full opsione dhe ne gjendje perfekte.
+383 44 568 569

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha