Vetura në shitje Volkswagen Golf III

Kjo veture ka pasur 2866 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/09/2021 15:59

6,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 1994

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2800 cm³ 230 000 KM

Golf MK3 2.8vr6

Shes golf 3 2.8vr6 ne gjendje perfekte me klim me abs nuk ka nevoj per asnje investim , muzik ekstreme.
Qmimi komplet me muzik eshte 6000€
Qmimi pa muzik eshte 4500€
Viber, whatsapp +38349716662

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit