Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 3975 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/11/2015 05:51

5,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 294 000 KM

Passat

Shitet Passat 1.9 T(DI) te kuqe , 131ps 6 shpejtsi . Ne gjendje shum te rregullt.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit