Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 143 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:58:34

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 200 000 KM

VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI FRESH BLUEMOTION TECHNOLOGY FULL OPSION ME DOGANE

Tel & Viber +383/049272687
VOLKSWAGEN POLO BLUEMOTION
Viti i prodhimit 14.06.2014
Kilometra 200.000 mund te verifikohen ne servis te autorizuar
Manual
Motori 1.4
Dizell
Vende 5
Limozine 5 dyer
Karrika RECARO
Dritat te mjegulles dhe ne kthesa
Start/Stop
Klimatronike
Model 2016 FACELIFT
Interierin mbrenda me ngjyr te zez
Eco sistem
BLUETOOTH
ABS / ESP / AIRBAG
Xhama color fabrikisht
termolizolues
4x Xhama me rrym
Shpenzime l/100km 5.0
Fellne 15zoll fabrikisht me goma te veres
Diskat frena te nderruar
2 qelsa fabrikisht me centrall
Te gjitha serviset online ne servis te autorizuar
Vetura eshte ne gjendje perfekte
dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhur nga GJERMANIA
Me dogane te paguar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

Shpërndaje:

Veturat e fundit