Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 1464 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/09/2021 15:49

20,000 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
3500 cm³ 140 000 KM

Vetura ne shitje Audi A5

Audi A5 facelift 3.0 245 ps s-tronic 1xsline

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit