Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 582 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/11/2021 23:07

6,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


6,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 257 809 KM

Opel zafira 1.9 cdti

Opel zafira
Viti 2010
Ps 120
7 ulse
Klimatronik 2 zonale
Dritat xenon
Drita me robot (per kthesa)
Pasqyre elektronike
Pasqyre qe palohen
Regjistrimi i par n kosov
11 muaj regjistrim
Llajsne crom
Per merakli
Ndrrim vetem me vetur 4x4

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit