Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 215 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:58:26

12,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

VOLKSWAGEN PASSAT B7 2.0 AUTOMATIK DSG HIGHLINE LLEDA FULL OPSION ME DOGAN

Tel & Viber +383/049272687
VOLKSWAGEN PASSAT B7 HIGHLINE AUTOMATIK DSG
Viti i prodhimit 20.11.2011
Kilometra te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Automatik TIP TRONIK
Motori 2.0
Fuqia 140PS
Dizell
Vende 5
Limozine 5 dyer
Auto Hold
PARK PILOT 360*
Sistem Start/Stop
FACELIFT
Navi rns310 TOUCHSCREEN
Zerim profesional
Karrika Recaro me nxemje
Interierin mbrenda me ngjyr te zez
Dhe te kaft
Pulla ne vollan
Boardkompjuter
Klimatronike
Navigacion
Gjysem lekur karrika
Lleda para dhe mas
Eco sistem
AUX / MP3 / BLUTOOTH
ABS / ESP AIRBAG
Xhama color fabrikisht
termolizolues
4x xhama me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Pasqyret me mundesi palimi ne menyr elektronike
XENON BI XENON
Drita ne pasqyre
Senzora parking
Shpenzime 5.0 | 5.5
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 17zoll Rline fabrikisht me goma veres te reja 2019
Diskat me ftohje
Me liber servisi te gjitha serviset ne servis te autorizuar
Diskat dhe gurnet e reja
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhur nga Gjermania
Me dogan te paguar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit