Vetura në shitje Mercedes-Benz E 200

Kjo veture ka pasur 1165 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/09/2021 09:01

13,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2143 cm³ 164 000 KM

MERCEDES BENZ E 200 • 2012 •

MERCEDES BENZ E 200 🇨🇭

PA DOGAN
I sapo ardhur nga Zvicra 🇨🇭
VITI : 2012
Kiloometra : 164 mi te kaluara te vetat
Fuqia motorrike : 2.2
Naft
Automatik ( shpejtsi F1 + - )
ECO SISTEM
Ambient Light
Karrika me nxemje
Xhama te zi
NAVI
FELLNE AMG
AMG PAKET
TE GJITHA SERVISET E KRYME

Cmimi i diskutushem
Per me shume info : +383 49 306 205 viber
+386 49 306 205 what’s app

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit