Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 929 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/09/2021 19:45

12 EUR
11,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

SHES AUDI A3 2.0TDI (170ps) S-TRONIC

SHES VETUREN AUDI A3 2.0TDI (170ps) 2012
VETURA POSEDON TE GJITHA SERVISET E KRYERA
LLEDA PARA-MBRAPA
KLIMATRONIC 2 ZONALE
VETURA POSEDON NAVIGACION
CD SHANZHER
NXEMJE KARIKA
PANORAM
XENON-BIXENON
AUX,BLUETOOTH
KOMANDA NE TIMON
TIMON MULTIFUNKSIONAL
TEMPOMAT
START/STOP
SHPEJTSI NE TIMON
PASQYRE ME PALOSJE + NXEMJE
POSEDON KUKEN PER TERHEQJE
GOMAT E VERES TE REJA TE SAPOVENDOSURA
I SERVISUAR ME RREGULL ME HISTORI SERVISI PO ASHTU KA DISKA DHE GURTNE TE REJA
PER ME SHUM KONTAKTONI : +38349392239

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit